background googleadwords

Linki sponsorowane reklama w wyszukiwarkachGoogle AdWords

 

googleadwordsGoogle AdWords to graficzna bądź tekstowa forma reklamy w wyszukiwarce Google. Linki sponsorowane pozwalają na prowadzenie kampanii reklamowej o określonym budżecie, w określonym regionie czy czasie. Możemy także wybrać określoną grupę odbiorców do których reklama będzie kierowana.

Zaletą reklamy Google AdWords jest możliwość jej szybkiego uruchomienia, elastyczność edycji zmian ustawień wyświetlania czy jej stały monitoring pozwalający nadzorować budżet przeznaczony na reklamę.

Dzięki poprawnym ustawieniom kampanii reklamowej Google AdWords Twoja oferta znajdzie się natychmiast w miejscu, gdzie szukają jej setki Twoich potencjalnych Klientów.

Reklamując się za pomocą Linków sponsorowanych płacisz tylko za kliknięcie w Twoją reklamę. Dzięki temu masz pewność, że Twój potencjalny Klient zawsze odwiedzi Twoją stronę bądź Twój sklep internetowy.

boklewa3Kampanie reklamowe Google AdWords.

Oferta reklamy linków sponsorowanych Google AdWords skierowana jest do osób chcących w szybki sposób zaprezentować swoje produkty bądź usługi w wyszukiwarce Google.

boklewa4Dotarcie do określonej grupy odbiorców

Kampania reklamowa Google AdWords pozwala kierować Twoją reklamę do określonej przez Ciebie grupy odbiorców. To właśnie Ty możesz zadecydować, gdzie ma być wyświetlana reklama.

 

boklewa4Monitoring reklamy

W każdym momencie trwania reklamy możemy dokonywać wielu zmian w Twojej kampanii, takich jak zmiana fraz kluczowych czy zmiana zakresu wyświetlania reklamy.

boklewa4Globalny lub lokalny zasięg reklamy

Dzięki możliwościom jakie daje reklama Google AdWords możesz kierować swoją reklamę na dany region, miasto bądź w określonej odległości od siedziby Twojej firmy. Możesz promować swoje produkty bądź usługi regionalnie lub globalnie.

 

boklewa4Reklama na urządzeniach mobilnych

Wyświetlanie reklamy na tabletach oraz telefonach komórkowych pozwala na dotarcie do Klientów korzystających na co dzień z urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Strona używa plików cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej